Brak flasha ;(

Get Adobe Flash player

Serwis

Nasza oferta skierowana jest głównie w stronę klientów indywidualnych firm (również stała umowa serwisowa)

INSTALACJA OPROGRAMOWANIA: Windows, MsOffice (Word, Excel itp.) programy antywirusowe i inne w zależności od zapotrzebowania klienta. Pełna instalacja systemu operacyjnego wraz z konfiguracją. Jeżeli potrzebują Państwo jakiś program lub nie radzą sobie z jego instalacją, ewentualnie program nie pracuje w sposób prawidłowy – my jesteśmy w stanie temu zaradzić.

NAPRAWA WADLIWIE DZIAŁAJĄCYCH PROGRAMÓW: usuwanie problemów z Internetem, pocztą email, innymi programami. Wszelkiego rodzaju inne usterki programowe.

ODWIRUSOWANIE I ZABEZPIECZENIE KOMPUTERA: jeżeli sądzą Państwo, iż do komputera dostał się wirus (do typowych objawów możemy zaliczyć m.in. problemy z połączeniem Internetowym czy pocztą, wolniejszą pracę komputera czy problemy z uruchamianiem niektórych programów, typowe są również inne niż nasza „strony startowe” uruchamiane podczas włączania przeglądarki) usuniemy złośliwe oprogramowanie. Zainstalujemy oraz skonfigurujemy program antywirusowy (anti-spyware) który nie dopuści do ponownego dostania się wirusów, trojanów czy dialerów do naszego komputera.

POMOC PRZY INSTALACJI INTERNETU, USUWANIE USTEREK: np. instalacja neostrady, konfiguracja, dzielenie łącza itp.

SIECI KOMPUTEROWE: montaż, konfiguracja, usuwanie problemów, administracja.

ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKÓW TWARDYCH: uszkodzenia logiczne: odzysk danych z dysków twardych po formatowaniu, kasowaniu i innych operacjach na plikach, oraz po wszelkiego rodzaju uszkodzeniach logicznych struktury plików (zdarza się, że dane były, a po restarcie komputera już nie są dostępne – w takim wypadku kategorycznie wskazane jest nie używanie komputera aż do momentu przyjazdu serwisanta, gdyż istnieje możliwość nadpisu danych i nie będzie można ich odzyskać) uszkodzenia fizyczne: uszkodzenia elektroniki dysku, inne uszkodzenia.

ROZBUDOWA ORAZ MODERNIZACJA KOMPUTERA: wymiana kart graficznych, płyt głównych, dysków, nagrywarek itp. Pomoc przy wyborze sprzętu komputerowego. Pomoc przy konfiguracji, montażu, instalacja sterowników. Istnieje możliwość odkupu starych części w rozliczeniu za inne nowe lub używane (sprawdzone – także z gwarancją)

NAPRAWY USZKODZONEGO SPRZĘTU: monitorów, drukarek, skanerów, dysków twardych, płyt głównych, kart graficznych, laptopów i innych podzespołów oraz akcesorii komputerowych.